TOPlist

Hlavní menu

  ›› úvodní strana
  ›› guestbook
  ›› odkazy
  ›› arty "pro povídky"
  ›› layouty

arty "pro povídky"

  ›› fan & anime
  ›› "Harry Potter"
  ›› všehochuť artů

použité arty

  ›› "domovská stránka"
  ›› povídky a překlady
  ›› pro Keiru Fey
  ›› pro Leonydu
  ›› pro Kameko-sama
  ›› pro Karlos-sama
  ›› pro Grencle
  ›› pro Lucy de Jawill
  ›› pro Amy-chan

Vysvětlivky znaků

   kapitolovka
   info o povídce

        

Obrázky k povídkám od Amy-chan


   Amy-chan - její tvorbu najdete na http://konoha.cz a na jejím blogu :)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

  
   pro povídku 4ever together  
   Jedna jediná noc, jeden jediný okamžik a vše se změnilo. To, co tak dlouho bylo, je teď ztraceno. Čím déle to šak bude pokračovat, tím víc bude trpět jak ona tak všichni kolem ní. Ćím déle bude ta proměna pokračovat, tím déle bude trvat návrat zpět. Ovšem dál to tak nebude moci pokračovat, najde se někdo, kdo to navrátí zpět.

  
   pro povídku Alive  
   O čem to bude? Myslím, že obrázek a název mluví za vše!

  
   pro povídku A vše se změnilo  
   Můj první pokus o humor!! Úplně náhodně prořeknuté přání a hned splněno. Příjemné pobuzení, když zjstíte, že nejste ve své kůži (doslova). Nejprve to vše vypadá jako zábava, ale je to pěkná dřina. Tajit to před všemi však nedokáží dlouho a nakonec je vše prozrazeno. Ale i díky tehle náhodě dokážou lidé vyjádřit dlouho utajené city.

  
   pro povídku Byl to jen můj sen  
   Naruto se konečně vrací zpět po tvrdém tréninku domů, do Konohy. Vrácí za jediným cílem splnit si svůj sen. Ale čekáho nemilé překvapení. Místo hokage je už obsazené někým, koho sám nečekal. Což mu způsobilo několik problému, ale nejen jemu, všem. Jediné, co mu zbívá, je těžké rozhodnuti zabít přitele nebo se vzdát snu.

  
   pro povídku Dvojčata  
   Pokračování proměn! Od oněch událostí už uplynulo 14 let. Sakura a Naruto teď začali nové životy se svými dcerami. Znovu se setkávají, co bylo je teď oddpuštěno, avšak staří známí jsou zas zpátky na scéně, aby to vše překazily.Rain je unesena, ale díky tomu že je k nerozeznání od své sestry, poplete svým únoscům hlavy.Naruto to však tak nenachá a půjde Rain zachránit, ale za jakou cenu.

  
   pro povídku Flu love  
   Nemusím snad psát o čem to bude název a obrázek mluví o všem, ale pro přídat-Sasuke náhle poskytne chřipka a sám to rozhodně není schopen zvdádnout, naštěstí v přátele ho v tom nenechají.

  
   pro povídku Pan chůva  
   Sasuke se těžce vyrovnává s sňatek Sakury a Naruto. Vysvobození však najde- alkohol. Ovšem jeho závislost se bude čím dál zhoršovat až si toho Sakura začne všímat a rozhodne se mu pomoct. Originálním způsobem.

  
   pro povídku Polepšovák  
   Na vše, co se před lety stalo, se dávno zapomělo, ovšem to neznamená, že se vše změnilo. A jak přibívájí léta začnou s nimi cloumat hormoty. Ovšem tentokrát to odnese Kakashi a je rozhodnut k radikálnímu řešení. Jaký trest si vyslouží?

  
   pro povídku Proměny  
   Dlouhá doba čekání na Sasuke Sakuru dovede až na pokraj. Avšak Naruto to tak nenechá a snaží se jí pomoct. Sakura si konečně vědomí, že ničením sama sebe si Sasukeho nevrátí a že toho koho hledá je u ní.Najednou Sasuke se konečně objeví.Na pvní pohled bude vše jak předtím - ale zdání klame.Vše se změní.Navždycky!!

  
   pro povídku Růže z písku  
   Tentokrát na pár Gaara x Sakura.Začátky jsou krásné, když jsme děti spoutu věcí ještě nechápeme, mnoho toho nevíme.Máme své vlastní sny, touhy, ale ty jsou zmařeny.Né každý nám štěstí nepřeje. Ten někdo nás rozdělí daleko od sebe, abychom zapoměli, ale čím déle jsme jeden bez druhého, tím víc trpíme.Rozděleni na vždy- opravdu???

  
   pro povídku Stín v srdci  
   Pokračování povídky .:Zemřít pro budoucnost:. - Stíny v srdci, každý má nějaký, ať chce nebo nechce provází ho životem jako malé střípky, na které můžeme každou chvíli šlápnout a poranit se. Některé ani nezabolí, některé nám jen připomenou, že každý člověk není dobrý, každý má v sobě něco špatného a něco dobrého. Zaleží ale na tom, čeho je víc. Co jsme si vybrali. I když nechceme, stín v srdci nás stále doprovází. Můžeme se ho zbavit, můžeme ho potlačil, ale nikdy nezapomeneme. Některé jsou stíny jsou jen závist nebo špatný odhad povahy, ale i mezi nimi jsou stíny jako nenávist a pomsta. Tyhle stíny mohou lidi natolik změnit, až se nakonec sami nepoznají. Změní se v něco ani slovy nejde popsat.

  
   pro povídku Teď tu velím já  
   Sasuke se nachází v Orochimarově sídle, setkává se však s různými věcmi, z kterými neměl zatím čest. Dokáže si poradit i z věcmi jako je dospívání. Urozornění: jedná se o naprostou šílenost a taky místy 15+ (snad víte co patří do lidských potřeb)

  
   pro povídku Zemřít pro budoucnost  
   Všechno začíná o několik let později od nečekané události, která postihla všechny.Naruto plní poslední přání svých přátel a vychovává jejich dceru.Ta však nemá potuchy o tom co se stalo jejím rodičum.Ale nastal čas, aby se to konečně dozvěděla.Ovšem jí některé věci nebudou do sebe zapadat, takže bude hledat další části skládanky.Odhalí i pravdu, kterou se neměl nikdo dozvědět, což jí způsobí hodně problémů, ale nejen ji.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------