TOPlist

Hlavní menu

  ›› úvodní strana
  ›› guestbook
  ›› odkazy
  ›› arty "pro povídky"
  ›› layouty

Ostatní povídky

  ›› jednorázovky
  ›› kapitolovky
    ›› rozepsané

        

7.kapitola - Deň, keď sa to podrbané ešte viac dodrbalo


     vloženo: 27.04.2014    aktualizováno: 27.04.2014   
     22.109 znaků/3.689 slov    počet zobrazení:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Part 1 - píše Wera

   No predstavte si, čo by ste urobili keby vidíte toto: Po chodbe kráčajú dvaja chalani. Jeden má krátke blond vlasy, ružové tričko, zelené tepláky a sponky s mašličkami vo vlasoch. Druhý ma priesvitné trojštvrťáky , cez ktoré je vidieť jeho červené "sexy" spodné prádlo, tričko s nápisom "Podporujem Gayov" a v čiernych vlasoch má ružový melír a tie vlasy má v dvoch copkoch. Určite by ste si pomysleli, že tí dvaja ušli zo psychiatrie.
   No a práve takýto pohľad sa naskytol obyvateľom Rokfortského hradu, ak sa nachádzali medzi slizolinskou a chrabromilskou klubovňou medzi 19:39 a 20:00. A nebol to nik iný, ako naše milé prevtelené Emily a Samantha. Držali sa pod pazuchami a preafektovane sa chichotali, čo v ich chalanskom prevedení bolo niečo úžasné!
   Ako už Samantha predpovedala (nie, nebola predchodkyňou Trelawnejovej), neprešiel okolo nich jediný študent, profesor, či duch, ktorí by sa za nimi nebol otočil. Občas sa im to nevyplatilo. Samantha "nechtiac" a hlavne "nenápadne" potkla jednu prváčku, ktorá zrýlovala nosom koberec, zatiaľ čo Emily drcla do nejakej plavovlásky, ktorá to nabrala rovno do stĺpu. Keď ch stav bol Em&Sam vs. študenti 22:0 rozhodli sa, že sa ukážu aj v chrabromilskej klubovni. To bude teda riadne haló. Sirius oľutuje, svoje konanie. Keď obe zastali pred portrétom Tučnej panej tá mohla na nich oči nechať. Až po hodnej chvíli sa spamätala.
   „H-heslo?" vykoktala zo seba. Samantha ho zamrmlala tak, aby ho Emily nepočula. Obraz sa prehupol dopredu a odhalil vchod do chrabromilskej klubovne, ktorá praskala vo švíkoch. To babám len vyhovovalo. Uškrnuli sa a vošli do klubovne.
   Chvíľu tam len tak stáli, pričom sa Emily obzerala po celej klubovni, ktorá bola možno o trochu útulnejšia ako tá ich, ale to určite robila tá konbinácia červenej a zlatej. Všimla si, že sú tu hlavne kreslá a premýšľala, čím asi tak v noci kúria, keď je im zima. Medzitím to v klubovni stíchlo a všetci s úžasom hľadeli na, pre nich, Siriusa a nenájde ďalšieho chalana. Dokonca aj záškodníci, pri ktorích sedela aj Samantha stíchli a upierali oči na Siriusa. Vedeli, čo sa chystá urobiť, ale toto sa mu trošku vymklo spod kontroly. Emily a Samantha sa len usmievali. Po počiatočnom šoku vypukol v chrabromilskej veži riadny hurhaj. Všetci sa rehotali. Všetci okrem Samanthynho tela. Em a Sam sa len polichotene usmievali, lenivo kývali chlapskými rukami ako misky, a chichotajúc sa opakovali "Autogramy až na letisku". James pomedzi slzy v očiach pozoroval červeného SIriusa.
   „Tie ti teda dali, sa musí nechať," nejako zo seba vytlačil a naďalej sa pučil smiechom. Sirius nevedel, čo povedať. Ani nemusel, pretože o chvíľu sa baby dovalili k nim. Samantha si sadla Siriusovi na kolená a Emily sa nejako vesnala medzi smejúceho sa Jamesa a Remusa, zavýjajúceho od smiechu až tak, že sa musel držať za brucho.
   „Vy ste tomu dali," povedal konečne po chvíli James, keď sa mu podarilo chytiť dych a utieral si z kútikov očí slzy. Nastavil Emily päsť a tá mu s úsmevom do nej buchla s tou svojou.
   „Ste teda zabili,"dodal Remus a tiež si nechal buchnúť päsťou do ruky. Sirius sa zatiaľ snažil zhodiť Samanthu zo svojich kolien. Žiaľ neúspešne.
   „Čo je Sirius? Veď si vždy túžil potom, aby som ti sedela na kolenách," ironicky ho podpichla Samantha.
   „Ale nie takto," mračiaci sa a dofukujúci sa Sirius sa naďalej snažiť zhodiť Samanthu na zem. Keď usúdil, že je to márne vzdal to. Zrentgenoval seba samého od ružového melíra až po žabky rovnakej farby a mal čo robiť, aby sa nerozplakal. Samantha si to všimla a okamžite zasiahla.
   „Neplač! Rozmažeš mi špirálu!" spanikárila. Emily sa dusila, aby nevyprskla od smiechu.
   „Inak toto je koho telo?" zvedavo si Emču obzeral Remus, ktorý sa ako tak ukludnil.
   „Lucas...nepoznáš," dodala keď si všimla jeho zmätený pohľad. „A chcete s tým niečo robiť?"
   „No nie túžim celý svoj život zostať v tele tohto magora," ironicky prehodila Samantha. „Hneď ako ho večer osprchujem, ostrihám a oholím," pri tom poslednom so Siriusom riadne myklo a šokovane na ňu pozrel, „pôjdeme aj s Emily za Slugym," rozpovedala im Samantha svoj geniálny plán.
   „No áno, lebo večer nám bude niečo platný," zagúľala očami Emily a prehodila si nohu cez nohu. Zrejme nikomu nevadilo, že majú v klubovni nasáčkovaného slizolinčana.
   „Ako to myslíš?" zamračila sa Samantha.
   „Ty nevieš, že každý večer má seansy? Alkoholové...samozrejme nechlastá sám, aby mu lepšie chutilo volá aj Minnie. Takže predpokladám, že keby mu prídeš teraz zaklopať, otvorí ti s trenkami na hlave a bude ťa ponúkať domácim, mimochodom, nikdy, opakujem NIKDY si od neho ten núkaný pohárik neberte! To jeho "domáce" chutí ako voda zo záchoda," vysypala zo seba Emily a ostatný ju zaujato počúvali.
   „No dobre, tak pôjdeme za ním ráno," zívla si Samantha. „Domov dúfam trafíš?" otázka smerovala Emily, ktorá vôbec nevyzerala, že by sa chcela poberať preč. Súhlasne prikývla a Samantha stočila šedý pohľad na Jamesa. „Kde máte izbu?" James sa dvihol a išiel jej ju ukázať, pričom sa ostatný za Siriusovým telom stále otáčali a smiali sa.
   „No nič poberám sa ja chrapač, dzifčatá moje," zívla si Emily, „dobrú nôcku krásne sníčky, nech vás kúšu vevričky," popriala im a vtisla Remusovi na obe líca pusu (Petra náročky vynechala), z čoho zostal mierne v šoku. Ešte ho žiaden chalan nepobozkal. Sirius s nádejou v očiach natrčil líce. Emily sa naňho pozrela. „Tebe pusu nedám, to by bolo divné, veď kto to už videl, aby baba bozkávala babu," poťukala si prstom po čele a odišla, pričom Sirius za ňou nechápavo hľadel.

   Emily ráno zobudil nejaký neidentifikovateľný zvuk. Pomaly otvorila oči a porozhliadla sa. Chvíľu bolo ticho a potom zasa. S Emily až myklo. Splašene sa obzerala, keď si uvedomila, že to je len chrápanie jej dočasného spolubývajúceho. Opäť si ľahla a povzdychla si. Presvedčila sa, že to čo sa včera stalo nebol len zlý sen. Prešla si rukou po tvári a zrak upierala do hora. Poškriabala sa rukou po holej hrudi a pozrela sa na budík, ktorý mal Lucas na nočnom stolíku. Za desať 7. Výdatne si zívla a skĺzla pohľadom nižšie. Aké bolo jej prekvapenie, keď zistila, že sa z jej nohavíc stal stan.
   „Lahni!" zasyčala smerom k rozkroku, ale ten mal akoby vlastný rozum a stál ďalej.
   „Veď ležím..."ozvalo sa zamrmlanie zo susednej postele. Emily prevrátila očami.
   „Ehm...nevieš čo s tým?" otázku smerovala k Sverusovi, ktorý bol už hore a zvedavo ju pozoroval. Ten sa zapýril a zakryl sa až po hlavu, tváriac sa, že spí. „No tak dík," ironicky zakričala jeho smerom.
   „S čím?" závesy na postele vedľa nej sa odhrnuli a z postele vykúkal Evan. Prešiel pohľadom po "Emily" a pristavil sa na jej rozkroku. Dvihol jedno obočie. ..Lucas, mi chceš povedať, že nevieš čo s tým?"
   „.....áno viem," ozvala sa po chvíli ticha Emily a vystrelila z izby. Chalani za ňou/ním nechápavo pozerali. O chvíľu bolo počuť púšťanie sprchy a podľa toho, ako sa chlapec tváril, keď prišiel späť, riadne studenú. Z vlasov mu kvapkalo, zrejme sa utrel len tak, aby sa nepovedalo.
   „To som nemyslel ty debil!" prevrátil očami Evan.
   „To nevadí, ale zabralo to," skonštatovala Emily pozerajúc si do nohavíc. „Tuším sa scvrkol," poznamenala a pár chalanov sa zasmialo. Prešla ku skrini a otvorila ju. Kritickým pohľadom prebehla jej obsah. Vybrala si čierne rifle a voľnejšie kriklavočervené tričko, aby nejako vyzerala. Hodila si na to slizolinskú vestu a vybrala kravatu. Pozrela sa na ňu. „Ako sa to viaže?"nevinne sa spýtala.
   Evan prevrátil očami a postavil sa. Uviazal mu/jej kravatu, pričom ju skoro zadusil. Keď si uvedomil, že rýchlo naberá červenú farbu, radšej jej tú kravatu povolil. „Hm dík," povedala a vypadla z internátu.(vypadla ako vypadla, chápeme sa?) Po ceste z klubovne zdrapila Lucasa, ktorý stál v rohu a snažil sa tváriť nenápadne a spolu prišli k chrabromilskej klubovni, kde Samantha držala vrtiaceho sa Siriusa. Sranda bola, že Samantha bola oblečená rovnako ako Emily až na ten rozdiel, že Samantha mala krikľavozelené tričko, až z toho boleli oči.
   „No pome," prehovorila Emily. Sam pevne chytila Siriusa a obe sa vybrali do Slughornovej pracovne. Chceli to mať čo najrýchlejšie za sebou.
   „Aj ty si ráno mala ten problém...?" spýtala sa po chvíly Emily.
   „Ten? Hej, ale mne pomohol James."
   „Čo?" vyvalila na ňu oči Emily. „Nieje on tak trochu úchyl?"
   „Prečo by mal?" zamračila sa Samantha. „Síce to trochu bolelo, ale prežila som to. A ty si to ako vyriešila?"
   „V sprche,"povedala Emily a Sam na ňu pozrela so zdvihnutým obočím.
   „To ti kto povedal, že to máš robiť tam?"
   „Evan."
   „To je čo za blbý nápad, viazať si kravatu v sprche?" nechápavo na ňu pozrela Samantha. Emily sa na ňu chvíľu kukala a potom sa začala rehotať. Ani jeden síce nevedel prečo, ale neriešili ju. Už aj tak stáli pred Slughornovou kanceláriou. Samantha rázne zaklopala. Nič. Žiadna odozva. Znova zaklopala, tentoraz hlasnejšie no stále sa nik neozýval. Sirius na ňu pozrel a kopol do dverí. Tie sa po chvíli otvorili a v nich stál Slughorn. Oči mal podliate krvou, vlasy na všetky strany a držal sa za hlavu.
   „Hmm pán profesor?" oslovila ho Samantha.
   „Po jednom, po jednom rozprávajte po jednom!" vyhŕkol Slughorn. Z huby mu páchlo, akoby mu tam skapal tchor a tiahlo z neho ako z narazeného suda. „Ty," ukázal na Samanthu, „mlč a ty," teraz ukázal kdesi vedľa Samanthy, „hovor." Samantha sa zmätene pozrela na zvyšok ich skupinky.
   „Asi ťa vidí dvojmo," pošepla jej Emily.
   „No...máme tu taký problém. No ja a tuto pán Black a tamto Emily a Lucas sme si nejakým omylom," to slovo zvýraznila a fľochla po Siriusovi pohľadom alá bazilisk, „vymenili telá, a radi by sme to vrátili do poriadku." Slughorn na ňu chvíľu neprítomne pozeral.
   „No pojte dnu, jukneme sa, čo s tým spravím." Všetci vošli dnu a obzerali sa. Bol tu riadny brajgel. Naokolo sa váľali prázdne fľaše, ďalej prázdne falše a tuším som zabudla na prázdne fľaše. Emily sa na jednej potkla, ale ustála to.
   „Tak!" vyhŕkol zrazu Slughy a so všetkými myklo, „ten "génius" čo to spôsobil, nech mi povie presne to, čo do toho elixíru išlo." Sirius so zvesenými ušami prišiel k Slughornovi a začal mu do ucha šepkať všetky prísady. Slughorn ozelenel, odišiel pozrieť uja Záchod-a a potom čo sa vrátil spľasol rukami.
   „No tak to máme jednoduché, stačí, keď sa pobozkajú, chlapec a dievča." Sirius sa uškrnul zatiaľ so Samantha zbledla. Hodila na Emily zúfalý pohľad. Tá to pochopila.
   „Né, né a ešte raz né! V žiadnom prípade, nepripadá v úvahu!"
   „Ale no tak prosííííííííííííííííííííím! Len jedna malá pusa!"
   „Čo keď dostanem besnotu? Alebo blchy? Alebo niečo podobné! Ty nemyslíš na moje zdravie!"
   „No dovoľ! Ja nemám blchy!" zasiahol Sirius a Samantha sa uškrnula a pohladkala si ostrihané vlasy.
   „Už nie...prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, PROSÍM!" zúfalo prosila Samantha. Dobre vedela, že Emily zlomí, ona moc nevzdoruje. Emily pozrela na Slughorna a potom späť na Samanthu. So silným povzdychom schytila Siriusa pod krkom a dala mu pusu. Vzápätí sa rýchlo odtiahla. Samantha medzitým pobozkala Lucasa. Vzápätí ako na povel všetci štyria odpadli. Slughorn ich, všetkých ôsmich, pozoroval. Po chvíli sa všetci popreberali.
   „Už som v svojom tele?" zamrmlala Emily a prehrabla si vlasy. Dlhé boli, za to ale blond. Pozrela sa na seba. „Do prdele toto už je čo!" zanadávala, keď sa uvidela oproti sebe. „Pán profesor, zrejme ste na niečo zabudli."
   „Uhm...že sa máte pobozkať s tým, s ktorým ste si vymenili telo." Emily pozrela na preberajúcu sa Samanthu, prišla k nej a začala ju škrtiť.
   „Ja ťa zabijem! Teraz som ja ty a ty ja a ja ťa bozkávať nebudem!"

   Part 2 - píše Ann

   Samantha nervózne žmolila v prstoch červené vlasy a ledva dýchajúc a uhýbajúc sa pred rozzúrenou Emily sa skrývala za Siriusa, ktorý bol v skutočnosti Lucas.
   "Veď sa len pobozkáme," prevracala očami Samantha. "Dve baby, keď sa bozkávajú...to nie je nič zvláštne...horšie je, keď sa dvaja chalani bozkávajú," zvesela sa uškrnula na Siriusove telo pred sebou a na Lucasove.
   "Fúúúj!!! Radšej ostanem navždy Slizolin ako pobozkať tohto tu!" Lucasove telo malo jasno. Sirius, ktorý bol v ňom sa nemohol takto zhovadiť. Za žiadnu cenu.
   "Emily," oslovila ju potichu Sam a pomaličky podišla ku nej. "Je to len bozk, ja viem, že sa ti lepšie bozkáva s chalanom, ale toto už sme raz podstúpili. Leto, Miláno, strecha nejakej továrne. Bol tam ten sladký hnedooký chalan menom Marcius a čo chcel? Aby sme sa pobozkali," objasňovala jej spomienky z ich noci, kde si dali prvý a posledný bozk. Aj to aby Emily zapôsobila na Marciusa. Emily sa uškrnula.
   "Tak teda dobre...." mykla plecami a pomaly sa priblížila k Samanthe.
   "Počkať!" skríkol Lucas - teda Sirius. "Takže predsa sa len poznáte dlhšie! Klamali ste ma! Nespoznali ste sa vo vlaku!"
   "Ding! Ding! Ding!," začala Samantha a Emily sa ku nej pridala. "Konečne si na to aj prišiel. Veď to bolo zjavné, nie? Slizolin sa s Chrabromilom nemusí a ja som to dodržovala. Len škoda, že moja najlepšia kamoška sa dostala k zeleným," trošku vykrivila ústa do kyslej grimasy.
   "Tú grimasu na mojej tvári nepoužívaj!" ihneď zakročila Emily. "Chceš, aby som mala potom vrásky? Prestaň."
   "Inak, ja ťa vážne ľutujem," prehovorila Samantha obhmatávajúc Emilyne kozy. "Toľká váha.... nebojíš sa, že sa nezrýpeš raz na zem? Dá sa s tým vôbec bežať? A čo skákať? Preboha. Chcem moje.. maléé...."
   "Lentilky," dokončil za ňu Sirius a uškŕňal sa.
   "Ten tvoj typický úškrn sa viac hodí na tvojej tvári, nie na Lucasovej," odbila ho Emily a dívala sa na kamarátku, ktorá jej ohmatávala prsia. "Aj s týmto by si mala prestať, vyzerá to dosť divne!"
   "Dobre, som kľudná, len chalani asi nie," trošku sa usmiala, keď obaja mládenci (Slughorn kamsi zmizol) stáli s prekríženými rukami a sledovali dievčatá pred sebou. "Nadržanci."
   "Tak poďme na ten bozk," obe dievčatá k sebe pristúpili, no neboli nejako nadšené - na rozdiel od chalanov, ktorí sa nevedeli dočkať.
   Dievčatá si naraz povzdychli, pre istotu zavreli oči a s troškou nechuti sa pobozkali. Ihneď ako pocítili svoje pery v jednom spojení sa pobozkali rýchlo, no rýchlo sa aj odtiahli. Kleplo to s nimi o zem a po chvíle sa postavili trošku omámene.
   "Podarilo sa," vydýchla si šťastne Emily, keď pred sebou videla sa stavať Samanthu s jej telom, s jej vlasmi a s jej malými lentilkami na hrudníku.
   "Konečne moje telo," začala sa obhmatávať Samantha. "Ako mi chýbali moje vlasy, proste všetko...a teraz," postavila sa, oprášila si zadok a otočila sa na chalanov. "Ste na rade vy dvaja."
   "Ani ma nehne," namietal Sirius.
   "No taaak, ja chcem byť späť v Slizoline!" dohováral mu Lucas.
   "Bozkávať sa s chalanom? Diki, nie...aspoň budem mať v Slizoline pod dozorom svojho brata," ihneď sa v Siriusovej hlave rozvíjal plán, ako ho tam znemožniť.
   "Ver mi.... nemám také dokonalé telo ako ty, ale počul som chýry," Lucas poklepal medzi batôžku medzi nohami a spokojne sa usmial. "Veď ako len chceš."
   "Čakajte!" Sirius v Lucasovom tele zašiel niekam za stenu, bolo počuť len rozopínajúci si zips, stiahnutie nohavíc a povzdych. "Chcem späť svoje telo!" Bol očividne rozhodnutý, žeby sa Siriusovi nepáčilo Lucasove telo? Na toto sa bude musieť opýtať Samantha Emily, alebo by to mohla preskúmať Emily lepšie.
   "Tak poďte do toho," Samantha však nenápadne zobrala zo Slughornovej police fotoaparát a skrývala ho za chrbtom. Sirius bol zamračený a taktiež Lucas.
   "Na mňa sa tak nedívaj! Bol to tvoj nápad, aby sme si vymenili telá!" Obviňoval ho Lucas. Páčil sa mu vtedy ten nápad byť Emily, no nevedel, že to dopadne až takto zle.
   "To máte pomstu za to," prekrížila si Emily ruky na svojom hrudníku, no iskrička v očiach prezrádzala, že je plná škodoradosti. Všetci čakali len na to. Samantha žmurkla spolčivo na Emily, a keď už sa Sirius približoval k Lucasovi a čochvíľa sa spojili v opojení bozku, tak práve vtedy sa miestnosťou zablysol blesk a tých dvoch to odfotilo.
   Najprv nevedeli ani, čo sa deje, keďže spadli do takého tranzu ako Sam a Emily, no potom sa rozhýbali a konečne boli spokojný so svojim telom. Ani si nestihli všimnúť, že ich niekto odfotil. Dievčatá sa uškŕňali.
   "Čo vám je smiešne?" nechápal Sirius utierajúc si svojou košeľou ústa.
   "Níííč, nííííč," stačilo málo a naša plavovláska by vybuchla do smiechu, no Sirius dobre poznal to jej Nič bál sa, že niečo spravila, no ako sa obzeral, tak sa obzeral - nič podozrivé pri nich nebolo.
   "Mali by sme už ísť," navrhla Emily, ktorá si ešte do záhybu svojej úzkej blúzky niečo strkala, čo ostatný nepostrehli, len Sam vedela, že to je tá fotka, ktorá večer obehne celú Veľkú Sieň.
   Pomsta chutí priveľmi sladko, Sirius, aby som sa dokázala toho sladkého vzdať. Preletelo Samanthe hlavou a s úškrnom, ktorý mával aj Sirius sa pobrala za ostatnými zo Slughornovej pracovne.

   "Páni!"
   "To čo?!!"
   "Wooo-hoooo!!!"
   "Ja mrem!!!!"
   "Zradca!"
   "Teplý?!"
   "Ha-ha-ha..."
   "Buzíci!"
   "Zdochýňam!"
   "Aké krásne má Slugy závesy....."
   "Slizouš a Chrabromilčan, blééé."
   "Je mi zle..."
   "Paráda...toto sa musí rozniesť ďalej!"
   "Čo ti švitorí? To čo je?!"
   "Panenka skákavá, Sirius Black? To nie je možné!" až pri tomto sa Sirius začal obzerať po rozruchu vo Veľkej Sieni a dosť ho prekvapilo, keď sa všetci naňho dívali. Cítil sa rozpačito, no nahodil svoj hollywoodsky úsmev a na všetky strany zakýval, ako kráľovná Anglicka.
   "Drž ma pri zemi Zeus! Nie som tu jediný gay!"
   "A taký fešácci to boli.."
   "Och s nimi ísť do trojky...."
   "Nechuťáci!"
   "Aj aj chcem také vlnky ako má Black....“
   "Také blond vlasy! Och, ale Slizolin."
   "Čože????!!!!!! Sirius Black a Lucas RoseThorn??!!!!! Čo ti hrýbi? Tak toto nééééé!!" Až táto hlasná veta cez celú veľkú sieň (presnejšie od Regulusa) upozornila milého Lucasa a Siriusa, že sa niečo deje okolo nich.
   Ako prvý pohľad Sirius venoval Samanthe a hneď Emily, ktoré boli už od smiechu červené, no Lucas sa díval pod stôl a asi premýšľal o tom, ako veľmi nenápadne sa pod ním skryje, no očkom prepichoval Emily pohľadom.
   "Zabijem ťa!!!" zavrčal Sirius pomedzi na Sam, ktorá zobrala len jablko zo stola a lahodne si ho vychutnávala vyškierajúc sa na Siriusa.
   "No, tichošľap, pomsta býva.....geniálna," ešte mu vyplazila jazyk a ďalej sa smiala. Kukla na Emily, zodvihla palec hore a uznanlivo prikývla. Večer sa budú musieť zísť, aby sa porozprávali ešte o tom, alebo bárs kedy.
   "Čo sa to tu..." riaditeľ si odkašľal, lebo jeho hlas nabral zas pedofilnej podoby a neskôr hrubším dopovedal. "deje? Há? No? Chcete byť za uši zavesený v mučiarni? Stačí povedať! Tak, dajte to sem!" Vytrhol od bytrohlavského stolu akúsi fotku. Najprv sa na ňu mračil, potom sa teplošky usmial, vzdychol si a schoval fotku do záhybov svojho plášťa. "Toto sa....zabavuje a nikto to nebude už nikdy vidieť.... len ja..." posledné dodal potichu, no okolitý študenti ho aj tak počuli.
   Od tejto chvíľky sa Sirius, Samantha a Emily stále doťahovali.Z typických hádok Sirius + Samantha sa stali Sirius + Samantha + Emily. Hodiny boli neznesiteľné a profesori boli radšej na práškoch. Nastali desiatky po školných hodín. Odobratie bodov. Podpálenie Zúrivej vŕby.... a mohli by sme pokračovať, no nechcem zdržovať ;)

   Nastal pre niekoho deň D. Samantha v dlhom červenom kabáte viedla Emily cez Zakázaný les, no ešte predtým jej zaviazala oči šatkou, aby nevidela prekvapenie, čo pre ňu prichystala.
   "Sam! Veď sú je len päť hodín ráno, ja chcem ešte spať!" namietala Emily. Vlasy mala strapaté a pod očami mala aj menšie čierne kruhy, špirálu rozmazanú a nohy sa jej motali jednu o druhú.
   "Sorráč, ale ja už som to nevydržala. Som zvedavá, čo na to povieš, ale už tam budeme," Samantha ten obraz pred sebou už videla. Síce bolo ešte dosť tma, no lampióniky, ktoré tam rozvešala dodávali svetlo na veci, ktoré tam včera neskoro večer za pomoci Sebastiana z Chrabromilu doniesla.
   "To aj ja som zvedavá, ale nabudúce ma nebuď a ešte.... rada by som vedela, ako si sa dostala do Slizolinu bez hesla, to mi raz povieš," nad touto vetou Samantha len so záhadným úškrnom prevrátila oči.
   "Pripravená? Tri, dva....jeden," odviazala jej šatku z očí, ktorú nechala padnúť na zem. Pred Emily sa zjavili dve veci, nad ktorými sa ihneď potešila. Najprv neverila, pretierala si oči, no nakoniec zvýskla od radosti a ešte si aj poskočila. Až nakoniec sa ako tak spamätala a hodila sa od radosti Samanthe okolo krku.
   "Elektrická gitara? Bubny? Sam!!!! Ja ťa milujem!!!!“
   "Kľúúd, Emča...kľúúd" utišovala ju, no bola nesmierne rada, že sa kamoške páči jej darček.
   "Ale prečo si to kúpila?" nechápavo sa spýtala Emily.
   "Tebe vážne chýba ten spánok, veď máš narodeniny - na Halloween...zabúdaš?" Emily si šľahla riadnu po čele, až to zadunelo (ach tá dutá hlava) a rýchlo si pobehla ku gitare, kde mal napísané zlatistým písmom na spodku jej meno.
   "Narodky, jasné....stále na ne zabúdam, ale poďme hrať!!" nedočkavo si chytila gitaru do rozklepaných rúk a skúmala tú krásnu gitaru. Bála sa jej čo i len dotknúť, aby náhodou jej niečo nespravila.
   "Hej, také nenápadné máš...na Halloween...všetci na svoje narodeniny zabúdame, máš pravdu," prehodila ironicky Samantha a Emily sa zasmiala. Pomaly si sadla za svoje bubny, kde mala na jednom z nich tiež napísané svoje meno, no najzákladnejší bol nápis na najväčšom bubne.
   "Ro(c)kfort?" neverila Emily. "Ty si na to ešte pamätáš? Bola to len sranda vtedy, že si založíme kapelu na Rofkorte, ktorá sa bude volať Ro(c)kfort."
   "Ja som to ako srandu nebrala," úškŕňala sa Sam popod nos. "Tak poďme, tú našu.... tú čo sme hrali v Holandsku po Hašišových koláčikoch! Naša vlastná!"
   "We want to live , we enjoy !?"
   "Tá!" dievčatá sa ihneď naladili na tú správnu nôtu a čochvíľa bol Zakázaný les plný ich hudby, ktorá vyhnala všetko živé aj neživé sa niekam ďaleko stratiť sa. Až keď si zahrali štyri geniálne dlhé pesničky, ktoré boli vypeckované, sa rozhodli skončiť, keďže už aj stromy sa pokúšali so svojimi koreňmi niekam ujsť, alebo sa samojebne spopolniť bez potreby ohňa.
   "A inak, čo si obliekaš na ples večer. Je Halloween, môžeš byť, čo len chceš!"
   "Nechaj sa prekvapiť, yes? A ty?"
   "Vieš čo? Tiež sa nechaj prekvapiť," i keď má pravdaže pár nápadov. Napr.: mušketierka, anjelik, či si dá masku a bude sa hať jeden večer na slušnú krehkú dámu v krásnych šatách, ešte uvidí.
   "Večer teda na plese, teším sa..."
   "A...Em," Samantha ju ešte trošku zdržala predtým, než sa rozišli každá svojou cestou. "Večer hráme na plese“,...tak sa priprav." Ani to pomaly nedopovedala, no už utekala do svojej klubovne.
   "Čože?!!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, epilog