TOPlist

Hlavní menu

  ›› úvodní strana
  ›› guestbook
  ›› odkazy
  ›› arty "pro povídky"
  ›› layouty

Povídky od Santinan

  ›› vlastní tvorba
  ›› překlady

Komentáře k povídce

        

Čokoláda


    z originálu: Chocolate
    autorka: RainynDawn
    přeložila: Santinan Black
    žánr: "Harry Potter" - romantika
    info: nejjednodušší cesta, jak svést vlkodlaka, je přes čokoládu...

    4.207 znaků/712 slov - vloženo: 30.07.2011
    počet zobrazení:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   „Zavři oči.“
   Jemný dech, který doprovázel šeptaná slova přes jeho krk, vyslal dolů po jeho páteři zamrazení i navzdory teplu sálajícímu z ohně. Věděl, kdo to byl. Už ve chvíli, kdy vešel do místnosti, věděl, komu patří ta lahodná vůně, kterou cítil. Také však věděl, myslel, že ona mu byla, jakožto kamarádka jeho bratra zapovězena. Byla zapovězena, a tak otevřel svá ústa k protestu.
   „Zavři oči,“ zopakovala, a její rty tentokrát přejely přes jeho ucho. Mohl cítit koutky jejích úst proti svému krku, když se usmála a zavrněla: „Důvěřuj mi.“
   Pomalu se ho zeptala. Dýchal zhluboka, její vůně se kolem něj ovíjela, jak její prsty přebíhaly po cestičce dolů po jeho paži. To vše způsobilo, že sebou jeho mužství škubalo v kalhotách. Jen stěží potlačil jemné zavrčení, když se ho prsty jemně dotkla na břiše a přesunula se před něj. Její palec lehce otíral zakrytou kůži jeho břicha, zatímco její druhá ruka se přesunula na jeho hruď. Jeho erekce nyní až bolestivě tlačila na předek jeho kalhot, když potlačil nutkání se přesunout do její blízkosti a přitisknout své tělo proti jejímu.
   Její prsty byly pryč v okamžiku, kdy mu přes oči byl dán kus hedvábí, před tím, než je mohl otevřít a podívat se na ni.
   „Co to…“
   „Důvěřuj mi,“ přerušila ho jemně. Její prsty se nyní pomalu posunovaly dolů po hedvábí, přes jeho tvář a dolů kolem jeho čelisti. Jeho rty zareagovaly okamžitě ve chvíli, kdy se k nim blížily její prsty a tentokrát si mohl vychutnat rozkoš z toho, jak jeho jazyk kmital po jejich špičkách.
   „Copak ti maminka nikdy neříkala, že by sis nikdy neměla hrát s vlky?“ zavrčel jemně, svíraje ruce po stranách. Jestliže chtěla hrát tuhle hru, tak on ji to nechá dotáhnout do konce.
   „Ne,“ odpověděla, a v jejím hlase zazněl škádlivý podtón, když se posunula blíž.
   On to ucítil ještě dříve, než uslyšel zvuk trhajícího se obalu, a jeho hlava se okamžitě pohnula kupředu ke zdroji té vůně. Spokojeně se usmála a pokračovala v loupání obalu z té hříšné tyčinky.
   „Věděl jsi,“ řekla pomalu a rozbalovala tabulku kousek po kousku,“ že mnoho psovitých šelem nemůže jíst čokoládu…?“
   Její hlas se vytratil, jak odlamovala malé kousky, která zvedala k jeho rtům a nakonec mu je posunovala do úst. Její palec tam prodléval, když hladil jeho spodní ret, než ho pomalu vytáhla ven.
   „A přece,“ pokračovala, odlamujíc další malý kousek, „nejjednodušší způsob jak svést vlkodlaka, je udělat to přes čokoládu.“ Sklouzla dalším kouskem čokolády do jeho úst, a tentokrát dovolila svým prstům vklouznout tak, že jimi přejížděla přes jeho zuby.
   „Hermiono…“ varoval ji pomalu, vychutnávajíc zůstávající chuť čokolády, která mu ulpěla na jazyku.
   „Bille,“ zavrněla a její dech se smísil s jeho, když se naklonila blíž.
   Jeho rty se pootevřely v očekávání. Kousek hořké čokolády se posunul přes jeho spodní ret, zatímco její rty se přitiskly na jeho. Její jazyk posunul kousek čokolády do jeho úst, sunula ho pomalu proti jeho ústům, zatímco kousek čokolády začínal tát. Z jeho krku se ozvalo zamručení, když ochutnal čokoládu a ochutnal i ji. Ochutnal oboje najednou, a když se ty chutě spojily, tak ho donutily dychtivě po ní sáhnout. Její kudrliny se mu jako víno ovíjely kolem rukou, když si ji za ně přitáhl.
   „Neměli bychom,“ řekl drsně, kousajíc si dolní ret, když se od ní odtáhl.
   „Měli,“ odsekla a přitiskla své rty na jeho, aby utišila další případné protesty. Třela svým jazykem o ten jeho a vtáhla ho do pusy, kde držela maličký kousek čokolády. Zanaříkal a jeho jazyk kmitnul přes čokoládu k tomu jejímu.
   Přesunul své ruce z jejích vlasů na její tváře, posunujíc prsty až se otřel o něco tvrdšího než její obličej. Zamračil se. Odtáhl se a přejel prsty přes tvrdý povrch.
   „Co?“
   Zasmála se a přitiskla k němu své tělo, aby cítil její ztvrdlé bradavky proti své hrudi a její horkost proti přední části jeho kalhot.
   „Překvapení,“ zašeptala a stáhla mu hedvábnou pásku z očí.
   Několikrát zamrkal. Nevěřícně zíral na čokoládovou masku, kterou si tak delikátně nanesla na obličej. Usmívala se na něj a její oči barvy whisky se tiše smály, zatímco cestoval zrakem níž, kde byla čokoláda rozstříknuta po velkých částech jejího těla.
   Přejela mu prstem po bradě, a tak přenesla jeho pozornost zpět ke své tváři, kde jí seděl svůdný úsměv.
   „Bon appétit.“