TOPlist

Hlavní menu

  ›› úvodní strana
  ›› guestbook
  ›› odkazy
  ›› arty "pro povídky"
  ›› layouty

Ostatní povídky

  ›› jednorázovky
  ›› kapitolovky

Komentáře k povídce

        

Nezkušený Draco


   autorka povídky: BlacckHermione
   postavy: Draco/Ginny
   žánr: romantika/tragédie/songfic
   varování: 15+ - obsahuje erotické scény
   info: Draco je velice pěkný chlapec, ale jeho ledové srdce mu nedovoluje se sblížit s druhým pohlavím, tudíž je takzvaně nezkušený. Mladá Ginny má ale srdce ohnivé... Naučí ho nějaké finty? A nebo jen okolo projde bez povšimnutí?

     7.198 znaků/1.262 slov    vloženo: 08.11.2006    počet zobrazení:    

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Vysoký, velice pohledný mladík si razil cestu mezi studenty. Před pár dny mu bylo sedmnáct a on ještě pořád byl jako starý mládenec. Nedotknutý dívkou.
   Za to jeho úhlavní nepřítel si užíval už několik měsíců v posteli s jistou Ginny Weasleyovou, to ho vytáčelo nejvíc. Na něho se neustále lepila pouze ta otravná Pansy Parkinsonová a tak jí nazval Osinou v zadku.
   Najednou uviděl mladou Ginny samotnou na školních pozemcích. „Byl by to dobrej způsob, jak si zlepšit náladu," ušklíbl se Draco a zamířil si to k ní.
   Pár kroků od ní však uslyšel její hlasité vzlyky. Na chvíli ztratil pojem o místě a o tom co dělá. Jeho slušná sbírka nadávek, připravená na Ginny zaútočit, se někde v jeho mozku vypařila. Už jí byl velice blízko, pár centimetrů, když se ohlédla. Ve tváři se jí rýsoval velice zvláštní výraz, kterému Draco nerozuměl. Otřela si slzy z opuchlých očí a šibalsky se na něj usmála. Věděla, že se nikdy nelíbal s žádnou dívkou, byl bez poskvrny. Z jejího výrazu se nedalo nic vyčíst, byť jen náznak, prostě nic.
   „Ahoj," řekla Ginny a trochu se k němu přiblížila, čímž zmenšila mezeru mezi nimi. Ráda laškovala s nezkušenými kluky. Draco na to nic neřekl, cítil divné pnutí v břiše a u srdce.
   „Ah, tys asi ztratil řeč. No až ji zase najdeš, budu támhle," řekla mu s úsměvem zrzka a ukázala směrem k zapovězenému lesu.
   Věděla, že přijde.

   Po chvíli sezení na pařezu v zapovězeném lese už nedoufala v jeho příchod. Vstala a chtěla se vrátit do hradu, když jí zastavil jeho hlas.
   „Ty už odcházíš?" Začal si uvědomovat, co měla v plánu.
   Zarazila se nad jeho novým sebevědomím. „No, měla sem se už na odchodu, ale nikam to nespěchá," odpověděla mu.
   Za každou cenu, už dneska nebudu starý mládenec, řekl si pro sebe Draco a přiblížil se k Ginny. Ta se jen usmála a přistoupila taktéž o krok blíž. Mezera mezi nimi se pomalu, ale jistě měnila v mezírku.
   Ginyin pohled se zatím zaměřoval na každičký kousek Dracova těla. Vždy když ho celé projela, na několik vteřin se mu podívala do očí. To ho položilo do rozpaků.
   Její pronikavý pohled cítil na každičkém koutku svého těla, nedokázal to vydržet.
   „Nechej toho," okřikl ji po chvíli. Ginny se zasmála a přistoupila blíž, čímž mezera mezi nimi konečně úplně zanikla.
   „A co mi uděláš, když toho nenechám?" provokovala ho Ginny. Draco na ní shlížel a přemýšlel, co jí odpoví. Avšak žádná kloudná věta ho nenapadla a tak poprvé v životě políbil dívku. Vůbec neměl tušení jak na to.
   Ginny se po chvilce odtáhla a řekla. „Ne, takhle ne, musíš takhle." Pootevřela mu ústa a vnikla do nich jazykem.
   Jemně ho líbala. On jen přivřel víčka a nechával se unášet jejími polibky. Zezačátku pro něj bylo zvláštní cítit cizí jazyk na tom svém, jakoby mu do pusy vlezl slimák.
   Ginny ho neustále líbala a on nevěděl, co má pořád dělat. Když zjistila, že se nepřidal, tak se odtáhla.
   „No co, nevím co dělat," přiznal se, když uviděl její výraz ve tváři. Ginny si hlasitě povzdychla. Vůbec nečekala, že nebude vědět nic.
   „Kopíruj moje pohyby," zašeptala. Znovu k němu přistoupila, pootevřela mu ústa a políbila ho. Ale nevnikla do nich jazykem. Čekala, co udělá Draco.
   Ten očividně zpozoroval, že má asi začít on. Ginnyina přivřená oční víčka se otevřela, pohledem ho pobídla k prvnímu kroku.
   Draco kývnul. Opřel se o strom, chytil Ginny za zadek a přitáhl ji k sobě ještě blíž. Ta se opřela nohama o nízkou větev stromu a ruce omotala kolem jeho krku.
   „Tak jen do toho," pošeptala a znovu přivřela oči. Chlapec se k ní pomalu přibližoval, až se k ní přiblížil natolik, že splynuly ústy. Ginny nic nedělala a čekala, až Draco začne sám. Pomalu a nejistě jí jazykem vplul do úst a snažil se kopírovat pohyby, které předtím dělala ona.
   Na to, že se líbá poprvý, je dobrej, pomyslela si Ginny. Trochu se na něm zavrtěla a pomalu začala kopírovat jeho jemné a nejisté pohyby.
   Když si všiml, že se přidala, začal přidávat na intenzitě. Sám se divil tomu, že ví, jak na to. Ginny si v duchu pochvalovala jeho nově vyvinuté líbací schopnosti. Odtáhli se od sebe jen tehdy, když se chtěli nadechnout. V jednom takovém odtažení mu ale musela Ginny něco říct.
   „Páni Dr-" nestihla to, Draco ji utišil dalším polibkem. Bylo pro ní velice zvláštní se s ním líbat. I když to před pěti minutami ještě neuměl, líbal teď tak dobře, že se Ginny zatmívalo před očima.
   Netušíc co dělá, mu sundala hábit. Zarazil se, odtáhl se od ní a jeho šedomodré oči byly naprosto zmatené. I když si řekl, že dnes bude jeho poprvé, netušil, že to bude chtít ona. Letmo se na něj usmála. Koukala na něj pohledem, který říkat Chci-to-ale-je-jen-na-tobě-jestli-to-bude.
   Dracovi se zatmělo před očima. Když už věděl jak líbat, nevěděl zas, jak na tohle. Sklonil hlavu. Ginny neunikl jeho smutný výraz, vzala jeho hlavu do náručí a zvedla ji do výšky té svojí. „Nech to na mě," řekla s úsměvem. Lehce přikývl.
   Ginny se zas pro jednou ujmula vedení. Jemné líbání se po chviličce zase měnilo v muchlovačku, u které se oba uvolnili a šlo to prakticky samo. Ginny si s jeho jazykem tak hrála, že ho rozrajcovala. Odstoupil od stromu a šel naslepo někam hloubš do lesa. Ona se ho nohama chytila za pas. Narazil s ní na další strom, rukama ji přitom držel za stehna. Tentokrát nebyl ale opřený o strom on, nýbrž ona.
   Jakmile zjistil, že mu pomalu mizí košile, neváhal a začal Ginny také svlékat. Ačkoli si to nikdy nepřipustila, Draco se jí moc líbil a teď ho měla, sic jen na chvíli, ale byl s ní.
   Když si všimla, že má jen blůzičku a spodní prádlo a on pořád ještě kalhoty, neotálela a začala mu je svlékat. Mezitím Draco zoufale bojoval s její blůzičkou.
   Když však během minutky zmizely všechny otravné sršky a spodky a oni byli jen tak jak je sám pánbůh stvořil, děli se věci.
   Draco pořád držel Ginny v náručí a ta jakoby na něco nasedla. Oba vzdychli.
   Zezačátku, ovšem jako z každého, bylo vše pomalé a jemné. Nebyla by to ale Ginny, kdyby Draca narozrajcovala.
   Nevydržel to a odstoupil od stromu. Šel pozpátku a zády narazil na strom, u kterého byli předtím. Ginny na něm doslova hopsala. Vždycky zažila milování jen jemné a to s Harrym. Ale po tom, co se s ní rozešel, byla smutná a nějak v sobě měla nevybitou touhu. Tu teď ale pomalu ztrácela při nádherném milování s Dracem.
   Na to, že jsem ho dneska všechno naučila, je teda bejk, pomyslela si Ginny.
   Jejich těla byla rozpálená a nalepená na sobě. Draco cítil každičký kousek jejího těla, prostupovala jím horkost. Byli oddaní jeden druhému.
   Ginny se ho z posledních sil pustila a opřela se o jeho hruď. Ten ji rukama objal k sobě.
   „Já tě miluju, Weasleyová," řekl Draco a aniž by si uvědomil, co dělá, jí políbil tak jemně, jako nikdy předtím.
   Ginny se zatmělo před očima. Tentokrát však úplně. Tenhle polibek dokázal, že i chladné Dracovo srdce dokáže milovat. Jeho líbací praktiky se během pár minut staly profesionální, a Ginny po nich bylo tak nádherně.
   „Pane Malfoyi, myslím si, že jste uspěl na výbornou," řekla a zvedla k němu hlavu.
   Draco se usmál. „A když udělám toto, bude milá slečna Weasleyová chtít strávit chvíle s mojí osobou?" Ginny na něj jen chviličku koukala, ale on neotálel, otevřel jí ústa a tím nejjemnějším polibkem, jaký svedl, jí políbil.
   „Slečna Weasleyová nabídku přijímá, pane Malfoyi," přikývla Ginny a polibek mu oplatila.